Tiny Scanner - PDF Scanner App

Sektörel Mobil Uygulama
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 57,9 MB
  • Version 4.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Appxy
Evraklarınızı güvenli bir sistem üzerinden mobil cihazınız ile tarayabileceğiniz Tiny Scanner uygulamasına ücretsiz sahip olabilirsiniz.

IOS cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanabileceğiniz Tiny Scanner mobil uygulaması evraklarınızı güvenli bir sistem üzerinden mobil cihazınız ile tarama işlemini yapabileceğiniz başarılı bir mobil uygulamadır. İş hayatınızı kolaylaştırmak üzere tasarlanmış olan uygulama ile toplantı evraklarını mobil cihazınızdan tarayarak evde de okuma imkanı elde edebilirsiniz. 

Renkli ya da siyah beyaz bir şekilde tarama seçeneklerini sunan Tiny Scanner mobil uygulaması her yanınızda bulunan bit tarayıcı işlevi görüyor. Taramalar cihazınıza resim veya PDF olarak kaydedilir. Taramalarınızı klasörler halinde adlandırabilir ve düzenleyebilir veya göndermek istediğiniz kişiye gönderebilirsiniz. 

Uygulama sayesinde işlerinizi aksamadan halledebilirsiniz. Ofis, okul, ev ya da istediğiniz herhangi bir yerde uygulamayı güvenle kullanabilirsiniz. Sizin seçim yapmanıza gerek kalmadan sayfa kenarlarını uygulama otomatik olarak algılar ve ayarlamasını yapar. Tarayacağınız evrağın PDF boyutunu da sistem üzerinden seçebilirsiniz. 

Tarama işlemi yapılırken çok fazla vaktinizi almayacaktır. Uygulama hızlı ve sistemli bir şekilde tarama işini gerçekleştirir. Taramış olduğunuz belgeleri şifreleme sistemi sayesinde saklayabilir ve aynı zamanda farklı klasörler oluşturarak gruplandırabilirsiniz. 

Tiny Scanner - PDF Scanner App indir
DİĞER SÜRÜMLER